• Vyhodnotenie výzvy "Do školy po svojich"

• 29.04.2021 16:41
      • Týždeň našej výzvy je za nami. Sme vďační za to, koľko detí, rodičov a pani učiteliek sa do výzvy zapojilo. Za každé auto, ktoré zostalo doma, Vám naša planéta Zem určite ďakuje. Veríme, že týmto týždňom sme sa naštartovali a budeme sa snažiť chodiť po svojich čo najviac i naďalej.

• Všetky lístky, ktoré deti hodili každé ráno do krabičky a  všetky víkendové nachodené kilometre sme spočítali a dnes sme víťazným triedam odovzdali odmeny. Žiaci vo víťazných  triedach v jednotlivých ročníkoch - 1.A, 2.B, 3.A a 4.B dostali reflexné prívesky, aby ich bolo počas chodenia dobre vidieť. Celkovým víťazom sa stala trieda 2.B a deti spolu s pani učiteľkou za odmenu navštívia dopravné ihrisko! Blahoželáme všetkým deťom a ďakujeme rodičom, že im umožnili zapojiť sa do našej výzvy.