• Konzultačný deň

• Konzultačný deň sa bude konať dňa 5. 6. 2023 od 15.00 hod. do 17.00 hod. Vážení rodičia, príďte sa informovať o prospechu a správaní Vašich detí.

• Mladý záhradkár

• Na našej škole sa konala súťaž Mladý záhradkár. Školu reprezentovali žiačky VI.A triedy: Lenka Bohunická a Anna Sedláková, ktoré sa stali úspešnými riešiteľkami. Víťazkou v kategórii mladší žiaci sa stala Nina Gordíková zo VII.C triedy. Bude reprezentovať našu školu v celoslovenskej súťaži. Všetkým súťažiacim blahoželáme.

• Projektové vyučovanie z chémie

• Žiaci deviateho ročníka dokončili svoje projektové vyučovanie Prírodné látky spoločným plagátom. Žiaci VII.A triedy mali projektové vyučovanie o ovzduší, fosílnych palivách a obnoviteľných zdrojoch energie. Pracovali v skupinách a tiež urobili pekné plagáty. Pozrite si v galérii, akí sú šikovní.

• Vyhodnotenie súťaže " Hurá do školy po svojich"

• Na prvom mieste sa umiestnila 4.A trieda,

na druhom mieste 1.B trieda

a na treťom mieste 2.C trieda.

Víťazná trieda 4.A bude mať za odmenu besedu s príslušníkom mestskej polície.

Tešíme sa, že ste sa všetci zapojili do tejto výzvy a dúfame, že budúci školský rok nás bude chodiť do školy po svojich, na bicykli alebo na kolobežke ešte viac.

Ďakujeme a víťazom blahoželáme

• Vieme, čo dýchame? Hlasujte za náš plagát!

• Žiaci našej školy sa zapojili do celoslovenskej osvetovej kampane o meraní kvality ovzdušia.
            Plagát vytvorený žiakmi VII.A triedy sa dostal do súťaže. Prosíme Vás, podporte našu školu
            a hlasujte, aby náš plagát získal čo najväčší počet hlasov.
            Do hlasovania sa môžete zapojiť prostredníctvom internetového hlasovania
            na www.dnesdycham.sk v záložke PRE ŠKOLY – Hlasovanie v súťaži. Z jednej emailovej
            adresy je možné hlasovať iba jedenkrát.
            Ďakujeme!

• Deň matiek

• Na oslavách Dňa matiek vystúpili v MsKS aj naši žiaci. Pripravovali ich pani učiteľka Mgr. Eva Čámerová a pani vychovávateľka Jitka Podhradská.

• Zábavné vybrané slová v 3.B

• Poznáte obojaké spoluhlásky?  Ale poznáte ich aj takto?

Béčkari  Majú  Pravidelne  Radené  Slová  Vybrané  Zábavné,  Fíha !

Naše vybrané slová boli naozaj aj zábavné. Veď obliecť sa za rytiera, býka, korytnačku, prísť do školy v montérkach, s nohavicami naopak, s vypchatým bruchom je dosť veselé. Písať s maskou pracovný list bolo občas tiež vtipné. A bavili nás aj hry napr. ochutnávanie ryže, sypanie soli, na moderátorov, varenie bylinkových čajov. Tešíme sa na posledné Z, na ktoré si pozývame aj rodičov.                                                           Žiaci 3.B

Do fotogalérie bol pridaný nový album ZÁBAVNÉ VYBRANÉ SLOVÁ V 3.B.