• Vnútorný poriadok školy

• Úlohou vnútorného poriadku je racionálne rozdelenie úloh, správne využívanie pracovného času a prevencia školských a pracovných úrazov. Dodržiavanie vnútorného poriadku utvára dobré predpoklady na chod školy a jej bezpečnosť. Preto sú všetci zamestnanci a žiaci školy povinní tento vnútorný poriadok dodržiavať a plniť jeho ustanovenia a správaním i konaním prispieť k šíreniu dobrého mena školy.

Vnútorný poriadok Základnej školy na Ul. kpt. Nálepku 855 v Novom Meste nad Váhom bol vypracovaný v súlade so zákonom č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov a k nemu vykonávacích predpisov, ako aj ďalších právnych noriem súvisiacich s týmto zákonom pre výchovu a vzdelávanie žiakov.

Vnútorný poriadok školy