• Letné športové hry

• Dňa 27.5.2022 sa žiaci prvého stupňa zúčastnili na ZŠ Odborárska súťaže:"Letné športové hry o pohár primátora mesta". Súťažili v týchto disciplínach: beh na 50 m, beh na 200 m, hod kriketovou loptičkou, skok do diaľky a štafetový beh. V celkovom hodnotení sme skončili 4. mieste. Najlepších jednotlivcov si môžete pozrieť na fotografiách.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Letné športové hry.

• Rodičovské združenie

• Vážení rodičia, o prospechu a správaní sa Vašich detí sa môžete informovať v rámci konzultačných hodín dňa 30. 5. 2022 v čase od 15.00 do 17.00 hod.

• Pomôž našej škole vyhrať výpočtovú techniku od Lidla!

• Aj vďaka vášmu hlasu môžeme vybaviť našu školu modernými notebookmi i desktopmi, monitormi i kamerami a ďalšou technikou v hodnote až 40 000 eur! Stačí nakupovať v Lidli a zbierať balíčky nálepiek „Slovenskô ako maľované“. Vo vnútri nájdete kartičku s hlasovacím kódom, s ktorým môžete od 2. mája do 30. júna 2022 zabojovať za našu školu na stránke malovaneslovensko.sk.

Ďakujeme za každý hlas!

Počítame s tvojím hlasom

• Vysnívané mesto, projekt piatakov

• „ Naša predstavivosť je nekonečná.“  (Lucas Benech)

„ Naše vysnívané mestá – fantázii sa medze nekladú.“  (Nina Kovárová)

„ Za úlohu sme dostali urobiť projekt MY DREAM TOWN a takto to dopadlo.“  (Marcel Mráz)

• Hurá po svojich - vyhodnotenie

• Minulý týždeň sa žiaci 1.stupňa snažili šetriť našu planétu a chodiť do školy po svojich. Svojou chôdzou sa takto zapojili i do súťaže tried. A ako to dopadlo?

Zvíťazila trieda 2.A. Žiaci s pani učiteľkou sa za odmenu zúčastnia besedy s príslušníkom policajného zboru. Blahoželáme!

Na druhom mieste sa umiestnila trieda 3.A a na 3. mieste trieda 4.C. Žiaci z týchto tried dostanú malý darček - reflexný prívesok. I týmto triedam blahožemáme!

Ďakujeme všetkým, že ste nás podporili a zapojili sa s deťmi do našej výzvy. Naša planéta nám je určite vďačná!

• Rétorická Lubina

• Dňa 29.4.2022 sa v príjemnom prostredí obradnej siene Obecného úradu Lubina uskutočnilo okresné kolo rečníckej súťaže Rétorická Lubina.