• Mliečna desiata

• Vedúca školskej jedálne oznamuje stravníkom, že od pondelka 2.10.2023 sa po 2.vyučovacej hodine podáva prihláseným žiakom v školskej jedálni mliečna desiata.

Žiaci sú prihlásení na základe vypísanej  prihlášky na stravovanie, podpísanej zákonným zástupcom.

• ETwinning aj na našej škole

• V dňoch 23.8.-26.8.2023 sa Mgr. Silvia Dudová a Mgr. Michaela Janovická zúčastnili Letnej dielne eTwinning v českom Kurdějove. Počas jednotlivých dní sa na školení zoznamovali s platformou eTwinning. Program eTwinning je súčasťou európskeho programu Erasmus+. ETwinning sa zameriava na podporu využívania moderných informačných a komunikačných technológií za účelom vytvorenia partnerstiev európskych škôl, je vhodný na výmenu informácií a skúseností s učiteľmi z Európy a tiež ponúka možnosti ďalšieho vzdelávania. Aj žiaci na našej škole sa už čoskoro zapoja do eTwinningu a so svojimi učiteľmi budú pracovať na svojich projektoch spolu s rovesníkmu zo zahraničia.