• Oznam o výberovom konaní

• Podľa § 5 ods. 3 zákona NR SR č. 552/2003 Z. z. o výkone práce vo verejnom záujme v znení neskorších predpisov mesto Nové Mesto nad Váhom ako zamestnávateľ vyhlasuje výberové konanie na miesto vedúceho oddelenia školstva, mládeže a telesnej kultúry Mestského úradu v Novom Meste nad Váhom a vedúceho školského úradu.

Výberové konanie

• Máme víťazku okresného kola Olympiády v anglickom jazyku

• 19.1.2023 sa v ZŠ Hurbanova na Starej Turej konalo okresné kolo Olympiády v anglickom jazyku.

Našu školu v kategórii 1A zastupovala Ilaria Broccati zo 7.b.

Mária Elizabeth Kukučová z 9.b súťažila v kategórii 1B.

Písomná aj ústna časť bola náročná, v konkurencii dvanástich škôl Ilaria získala úžasné 1.miesto a postupuje do krajského kola.

Gratulujeme!

Mgr. Zuzana Šimovičová

• Vyučovanie 20. 1. 2023

Vážení rodičia,

od 20. 1. 2023 (piatok) pokračujeme v prezenčnom vyučovaní. Všetci žiaci sa budú učiť podľa riadneho rozvrhu v škole.

• Vyučovanie 19. 1. 2023

Vážení rodičia, milí žiaci,

z dôvodu predĺženia výmeny regulačných ventilov na radiátoroch a dokončenia všetkých prác v celej škole sa budú žiaci 2. stupňa učiť vo štvrtok 19. 1. 2023 ešte dištančnou formou podľa riadneho rozvrhu.

V prevádzke bude ŠKD od 6.00 hod. - 17.00 hod.

ŠJ pripraví desiatu a obed pre žiakov 1. stupňa, (v prípade, že nemáte o tento obed záujem, odhláste sa, prosím, včas prostredníctvom EDUPAGE).

Žiaci 1. st., ktorí majú svoje kmeňové učebne v prístavbe, sa budú učiť v hlavnej budove.

Treba sa teplejšie obliecť, v prístavbe sa ešte nebude kúriť.

Všetky podrobnosti k vyučovaniu Vám pošlú triedni učitelia.1. stupňa.

Veríme, že v piatok 20. 1. 2023 sa všetci budeme učiť prezenčne.

V piatok sa nebude ešte učiť TSV v telocvični!

Sledujte, prosím, mailovú komunikáciu s vyučujúcimi, oznamy - zmeny na webe.

Ďakujem za pochopenie a ústretovosť!

• Zmena termínu DV - 17. 1. 2023 – 18. 1. 2023

• Vážení rodičia,

v dňoch 17. 1. 2023 – 18. 1. 2023 (utorok – streda) z dôvodu odstávky vykurovacieho systému v celej škole a dodržania bezpečnosti žiakov a zamestnancov bude prebiehať vyučovanie dištančnou formou - (online z domu).

Mimo prevádzky bude aj ŠJ a ŠKD.

Podrobnosti o spôsobe pripojenia k MS OFFICE 365 Vám poskytnú triedni učitelia.

Sledujte, prosím, oznamy na webovej stránke školy a informácie od vyučujúcich na Edupage.

V pondelok 16. 1. 2023 sa učí podľa rozvrhu, v prevádzke bude aj ŠJ a ŠKD.

Ďakujeme za pochopenie!

• Meranie čistoty ovzdušia

• Žiaci siedmeho ročníka našej školy sa na hodinách chémie a biológie zapojili do celoslovenskej akcie o zisťovaní znečistenia ovzdušia v blízkosti škôl.

• Oznam školskej jedálne o zvýšení ceny stravného

• Na základe dodatku č. 1 k VZN 1/2022 sa od 1. 1. 2023 určuje výška stravného pre žiakov podľa nového

2. finančného pásma nasledovne:

1. stupeň

Desiata :  0,65 €

Obed    :  1,80 € ( obed - 1,50 € + režijné náklady 0,30 €)

2. stupeň

Desiata :  0,70 €

Obed    :  2,00 € (obed - 1,70 € + režijné náklady 0,30 €)

Úhradu stravy je potrebné vykonať do 25. dňa v mesiaci.

Dieťa je možné odhlásiť zo stravy cez aplikáciu Edupage, najneskôr do 7.30 hod. v danom dni, prípadne telefonicky na čísle 032/7461813 alebo e-mailom.

Počas choroby žiaka sa neposkytuje obed do obedára a dieťa treba zo stravy odhlásiť!