• Slávnostné zahájenie školského roka 2022/2023

• Vážení rodičia, milí žiaci, prázdniny sa pomaly končia a nový školský rok už klope na dvere. V škole sa už všetko chystá na návrat detí. Dúfame, že ste si oddýchli, ste plní zážitkov a tešíte sa ako sa s nimi podelíte so spolužiakmi a učiteľmi.

V pondelok 5.9.2022 o 8.00 začne školský rok slávnostným zahájením. Všetci, okrem prvákov, pôjdu rovno do svojich tried. Piataci a novoprijatí žiaci nájdu svoje zaradenie a triedu na nástenke vo vestibule školy.

Každý žiak musí mať pred nástupom školy potvrdenú bezpríznakovosť. Tlačivo nájdete v priloženom linku, odkiaľ si ho môžete vytlačiť, alebo tak ako v predošlý šk.rok ho môžete odkliknúť cez edupage.

Veríme, že nadchádzajúci školský rok prežijeme spolu v zdraví, v škole, v kolektíve, v príjemnej a vedomosťami nabitej atmosfére. :-) Tešíme sa na Vás!

Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti - bezpriznakovost.pdf

• Informácie pre rodičov žiakov prvého ročníka

• Rodičia prvákov môžu ísť v prvý deň so svojimi deťmi do budovy školy.
            5. septembra 2022 - pondelok o 8, 00 hod.– slávnostné zahájenie školského roka na vnútornom školskom dvore
            - rodičia odovzdajú tlačivo -  Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti. Tlačivo v priloženom linku alebo v tlačenej podobe vo vestibule školy.

Písomné vyhlásenie o bezpríznakovosti - bezpriznakovost.pdf

Bližšie informácie sa dozviete od triednych učiteliek v deň nástupu.

• Prvý oznam pre rodičov budúcich prvákov

• Milí rodičia, odporúčame Vám, aby ste svoje dieťa pred nástupom do školy (5.9.2022) otestovali.

Domáce Ag testy si môžete vyzdvihnúť bezplatne v budove ZŠ v dňoch:

streda, 24.8.2022 a štvrtok, 25.8.2022 v čase o 7,00 hod. do 14,00 hod.