• Vianočné prázdniny

• Vianočné prázdniny sa začínajú dňa 23. decembra 2023 a končia sa 5. januára 2024. Do školy sa opäť vrátime v pondelok 8. januára 2024.

Všetkým prajeme veselé a pokojné Vianoce v kruhu rodiny, najbližších a priateľov. V novom roku prajeme veľa úspechov v osobnom i pracovnom živote.

• Vianočná zbierka

• PRE ÚTULOK NÁDEJ V NOVOM MESTE NAD VÁHOM

Svoj príspevok do zbierky pre psí útulok môžete doniesť pani  učiteľke Ondrišákovej alebo pani učiteľke Janovickej do 20. decembra (streda).

Do útulku potrebujú: cestoviny, ryžu, plyšové hračky, tvrdé lopty, granule (napr. Cibau), konzervy (Rinti, Rocco, Calibra...)

Môžete prispieť aj návliečkami, plachtami, dekami, uterákmi, obrusmi, čistými kobercami, čistiacimi prostriedkami na dlážku (Ajax, Virkon, Sanytol).

Aktualizácia: Zbierka bola ukončená, ďakujeme za všetky príspevky.

• Vianočná burza

• Aj u nás v škole sa už zvianočnieva. Jednu z našich znovuobnovených tradičných aktivít sme si vychutnali i vo štvrtok 14.12.2023. Telocvičňa školy sa premenila na vianočné trhy. Deti s pani učiteľkami si pre nás pripravili plné stoly krásnych výrobkov, ozdôb, koláčikov, medovníčkov...

• Zapaľovanie druhej adventnej sviečky

• Dňa 9.12. žiaci 2. a 3. ročníkov literárno-dramatického krúžku zapálili na Námestí Slobody druhú Adventnú sviečku s názvom: MIER. Deti vystúpili s krátkym kultúrnym programom pod vedením pani učiteliek Podhradskej a Čámerovej.

• Rozsvietenie 2. adventnej sviečky

• Milí rodičia, deti, kamaráti!

Po sviatku svätého Mikuláša sa už naše deti s pani učiteľkami tešia na vystúpenie na námestí. V sobotu 9.12.2023 o 17.00 hod. budú svojím spevom a básňami spríjemňovať všetkým sviatočnú chvíľu pri rozsvietení 2. adventnej sviečky. Budeme radi, ak prídete naše deti podporiť a užijete si s nami vianočnú atmosféru na námestí.

• Možno príde Mikuláš

• A veru prišiel! Ráno 6.decembra privítal Mikuláš s anjelikmi a čertami všetky deti prichádzajúce do školy. Pri vstupe do školy bolo veselo! Zneli i vianočné piesne a Mikuláš s anjelikmi rozdávali deťom cukríky a veselo všetkých vítali.

• Európsky týždeň boja proti drogám

• Počas akcie žiaci vytvorili plagáty s protidrogovou tematikou, ktoré si môžete pozrieť v našej fotogalérii. Veľká vďaka patrí pani Čančovej, ktorá poskytla sponzorské dary. Vďaka nim mohli žiaci vytvoriť pestrú paletu plagátov a posterov. Žiacke práce si môžete pozrieť vo vestibule školy. Ďakujeme všetkým žiakom, ktorí sa zúčastnili a svojím podielom prispeli v boji proti závislostiam.