• Jazykové komunikačné kluby angličtiny

• Milí rodičia,

Radi by sme opäť dali do pozornosti novinku, ktorú spúšťame na našej škole. Od budúceho školského roka začíname spoluprácu s jazykovou školou Mybrain Academy, ktorá pomôže Vašim deťom v zlepšovaní komunikačnej angličtiny prostredníctvom "popoludňajších anglických komunikačných klubov " priamo u nás na ZŠ.

Ide o úspešný projekt, obľúbený medzi žiakmi, ich rodičmi, ale aj učiteľmi na ZŠ a radi by sme pripomenuli zopár informácií:

výučba angličtiny nadväzuje na preberané učivo a slovnú zásobu získanú počas vyučovacieho procesu z hodín angličtiny,

- sú pre žiakov 1. aj 2. stupňa,

- prostredníctvom myšlienkových máp dovysvetľuje gramatiku, zábavným a kreatívnym spôsobom zapája žiakov do konverzácie, zbavuje  strachu rozprávať v angličtine,

- výučba angličtiny prebieha v priestoroch školy, po skončení vyučovania, rodičia nemusia deti nikam voziť,

- skupiny sú malé s max. počtom 8 žiakov,

hodina 1 x do týždňa, 60 min, počas celého školského roka,

poplatok pre rodičov 25 eur na mesiac a poplatok za registráciu 30 eur.

Tieto kluby fungujú už 12 rokov na základných školách s výbornými výsledkami.

Pokiaľ by ste chceli prihlásiť Vaše dieťa, môžete tak urobiť najneskôr do 06.09.2023 na nižšie uvedenom linku:

V prípade potreby a otázok kontaktujte majiteľky pobočky:

Ingrid 0949/272172

Martina 0945/451548

www.mybrainacademy.sk

• Slávnostné otvorenie školského roka 2023/24

• Vážení rodičia, milí žiaci, ani sme sa nenazdali a dva mesiace prázdnin sú za nami. Veríme, že leto poskytlo nielen žiakom, ale aj učiteľom dostatok času na oddych a získanie nových síl do ďalšej práce. Oddýchnutí a plní elánu tak môžeme začať nový školský rok 2023/2024.

V pondelok 4.9.2023 o 8.00 hodzačne školský rok slávnostným otvorením. Všetci okrem prvákov pôjdu rovno do svojich tried. Piataci a novoprijatí žiaci nájdu svoje zaradenie a triedu na nástenke vo vestibule školy.

Veríme, že nadchádzajúci školský rok prežijeme spolu v zdraví, v škole, v kolektíve, v príjemnej a vedomosťami nabitej atmosfére. Tešíme sa na Vás!