• iBobor

• V dňoch 7. - 11.11.2022 sa aj na našej škole uskutočnila medzinárodná informatická súťaž iBobor. Súťažili žiaci prvého i druhého stupňa. V kategórií Drobec súťažilo 24 566 žiakov, Bobrík 32 369 žiakov, Benjamín 27 676 žiakov a Kadetov 22 385.

• Vesmír vo 4.ročníku

• Téma VESMÍR je pre deti vždy lákadlom. Žiaci 4. tried, ktorí sa touto témou zaoberali na hodinách prírodovedy, mali možnosť vypočuť si niekoľko nesmierne zaujímavých a pútavých prednášok. Naše pozvanie totiž prijal náš bývalý kolega a učiteľ mnohých rodičov, pán učiteľ Jožko Bezák. Venoval sa každej štvrtej triede niekoľko hodín, deťom priblížil vesmír i kozmonautiku. Svojim rozprávaním, pomôckami i prezentáciami deti veľmi zaujal. nadchol a žiaci sa veľa naučili.

Ďakujeme, pán učiteľ, radi Vás znovu privítame.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Vesmír v 4.ročníkoch.

• O2 Športová akadémia Mateja Tótha – hlasujte pre nás

• HLASUJTE!   🤻

Nedostatok pohybu u detí je problém, ktorému sa venujeme už šiesty rok. Jedným z riešení je O2 Športová akadémia Mateja Tótha, ktorú môžete na tento rok pomôcť vybojovať pre deti našej školy zdarma.

Hlasujte každý deň za našu základnú školu. Aj vy totiž svojim hlasom rozhodnete, či sa deti na našej škole rozhýbu pod vedením olympijského víťaza Mateja Tótha.

Hlasovať môže učiteľský zbor, žiaci, rodičia, príbuzní, každý komu záleží na tom, aby naše deti získali kvalitný pohyb prostredníctvom odbornej metodiky akadémie.

Hlasujúci môže dať škole jeden až dva hlasy denne, a to až do ukončenia súťaže 30.11.2022.

HLASUJTE! 🏅

Ak budete hlasovať cez vybrané články v Sóda magazíne (www.soda.o2.sk), môžete dať škole denne až 2 hlasy a zdvojnásobiť svoju šancu.

• Deň jablka

• Školský klub detí zorganizoval tento školský rok súťaž o "NAJKRAJŠIE JABLKO". V čase od 19.10.2022 do 26.10.2022nám vestibul školy zdobili krásne vyfarbené plody jesene JABĹČKA. Boli ako vymaľované a veľmi ťažko sa vyberalo to najkrajšie. Pomocou hlasovacích lístkov deti vybrali svojich favoritov.

1. miesto - jablko Anabelky Mrázovej zo 4.C

2. miesto - jablko Nelky Jakube z 1.A

3. miesto - jablko Zoe Žákovicovej z 2.B

Srdečne blahoželámevíťazkám a ostatným deťom veľmi pekne ďakujeme za účasť. Všetky ostatné aktivity v ŠKD sa v tomto období niesli v duchu jablkovej vône, chuti a tematiky.

Do fotogalérie bol pridaný nový album Deň jablka.

• Konzultačný deň

• Vážení rodičia, v pondelok 7.11. 2022 v čase od 13.30 do 15.30 máte možnosť prísť sa informovať o výchovno - vzdelávacích výsledkoch Vašich detí u ich vyučujúcich.