• Rodičovský príspevok

• ​​​​​​Vážení rodičia,

aj v tomto školskom roku  Vás prosíme uhrádzať príspevok do RZ na bankový účetVýška príspevku na jednu rodinu je 30,- eur.​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

V prípade, že dieťa je zverené do výhradnej starostlivosti jedného rodiča, rodičovský príspevok je vo výške 15,- eur.

Ak má rodina v škole viac detí, výška poplatku sa nemení, t.j. platí sa jednorazovo za rodinu 30,- eur, resp.15,- eur bez ohľadu na počet detí.

Termín: do 31. 10. 2023

Banka: Slovenská sporiteľňa, a. s.

IBAN: SK70 0900 0000 0000 4170 2244

Variabilný symbol: 20222023

Správa pre prijímateľa: Meno, priezvisko, trieda všetkých detí, ktoré sú našimi žiakmi.

• Noc výskumníkov

• Dňa 30. 9. 2022 sa žiaci VII.A a VII.B triedy zúčastnili festivalu vedy Noc výskumníkov. Prostredníctvom pokusov a interaktívnych ukážok sa slovenskí vedci snažili ukázať, že za všetkými javmi okolo nás a dejmi v prírode sú vedecké vysvetlenia a princípy. Cieľom tohto festivalu je zvýšenie záujmu detí o prírodné vedy.

• Športové hry mládeže o pohár primátora mesta

• Dňa 6.10.2022 sa v športovom areáli AFC Nové Mesto nad Váhom konali tradičné atletické preteky žiačok a žiakov ZŠ 5. – 9. ročníka a 8-ročného gymnázia. Organizátorom súťaže v tomto roku bola naša ZŠ.

Žiaci súťažili v behu na 60 m, 300 m, 600 m, 800 m, v skoku do diaľky a v hode nerf vortexom.

V kategórii dievčat sme získali 2.miesto, v kategórii chlapcov tiež 2.miesto a v konkurencii 5 škôl sme sa umiestnili na krásnom 1.mieste.

Všetkým zúčastneným aj oceneným žiakom blahoželáme!

• Krajská súťaž vo vyslobodzovaní osôb

• Dňa 22.9.2022 sa žiaci VII.B a VII.C triedy ako diváci zúčastnili krajskej súťaže vo vyslobodzovaní osôb z havarovaných vozidiel. Na Námestí slobody v Novom Meste nad Váhom.